Püüame selle poole, et meie puhkemajad ja teenindus oleksid aina paremad. Seepärast oleme rõõmsad, kui Te kirjutate sellest, mis Teile meeldis meie juures. Samuti oleme tänulikud ka selle üle, kui annate meile tagasisidet asjade kohta, mis Teile ei meeldinud. Ootame Teie küsimusi, soove, arvamusi, ettepanekuid!

KIRJUTA!

Puhkus Saaremaal

Meeli Lillepõld | 26/06/2012

Meile meeldis väga juunikuu puhkus teie turismitalus. Milline rahu ja vaikus, omaette olemine, põllulillede aroom väljade peal ja lindude laul metsades. Merelainete kohin viis hingest kogu raskuse ja nukruse. Kõik oli viimase pea! Järgmisel aastal tuleme kohe kindlasti jälle tagasi!

Re:Puhkus Saaremaal

Tänava talu perenaine | 26/06/2012

Tore, et teile meeldis meie juures. Ootame teid järgmisel suvel siis tagasi! Taaskohtumiseni!

Puhkus Saaremaal

Marve Selberg | 14/08/2012

Meie suur pere jäi väga rahule oma Saaremaa-reisiga ja ööbimiskoht oli lihtsalt viimse peal.Tavaliselt pakutakse Eestis majutust pisikestes kämpingumajakestes, kus naaber on paari meetri kaugusel. Tänava talus olime täiesti omaette. Krunt on väga suur ja hästi hooldatud, lillepeenrad ja peenramaa nagu kodus ja naabreid ei näe ega kuule.Õhtul kella 11 paiku kui istusime õues ja nautisime ritsikaid, ei olnud tõesti muid segajaid: ei ühtki mööduvat autot (hoolimata suure tee lähedusest) ega isegi haukuvat koera. Hommikul nautisime kohvi õues ja jällegi: rahu ja vaikus. Kuna päev oli tuuline ja pilves, tegime pllidi alla tule ja pärast küpsetasime ahjus veel esimesi mahakukkunud "Valgeid Klaare".Oli tõeliselt mõnus. Soovitan kindlasti teie talu oma tuttavatele. P:S: Palun pange märge juurde:kumb on suve, kumb talvesiiber, siibrid on ühesugused. Usun, et linnainimesed saaksid teie juures veeta tõelised maainimeste kodused jõulud. Väga suur aitäh veelkord. Marve

Re:Puhkus Saaremaal

Tänava talu perenaine | 23/08/2012

Meil on tõesti hea meel, et teile meeldis meie juures. Pliidi siibriotstele panin sildid juurde. Suur tänu tagasiside eest!

Jõulud

Ahti Saaremägi | 23/08/2012

Kas oleks võimalik broneerida jõuluks Teie turismitalu puhkemaja? Sooviksime nii väga veeta jõulud omaette rahus ja vaikuses!

Re:Jõulud

Tänava talu perenaine | 23/08/2012

Kahjuks me talvel Tänava turismitalus majutusega ei tegele. (Külmakahjustuste vältimiseks puhkemaja veetorudele lülitame juba enne külmade saabumist veesüsteemi välja).

Uus kommentaar

Kontakt

Tänava talu

Asuka küla
Saaremaa vald
Saaremaa maakond
Eesti
94257