Majutus Saaremaal

Elumaja (kogu elumaja hind üheks ööpäevaks 1-4 inimesele)-  50 €. Laps vanuseni kuni 3 aastat ema kaisus tasuta.  Lisakoht-  10 €.

***********************************************************************************************************************

Saunamaja hind (1-4 inimesele) oleneb broneeritud ööpäevade arvust:
                        ainult üks ööpäev-               60 € (ööpäev),
                        kaks ja enam ööpäeva-      55 € (ööpäev),
                        Saunamaja ainult koos saunaga välja üürida, kuna saun asub saunamajas. 1 lisakoht- 10 €.

************************************************************************************************************************

Broneeringu 1 ööpäev- algab kella 15.00-st ja lõpeb järgmisel päeval kella 12.00-ks.

Sisseregistreerimine toimub kella 15.00- st kuni kella 17.00-ni. Palun teatada vähemalt 2 ööpäeva varem, kas tulete vastuvõtuajal või hiljem. Hilisema tuleku korral palume vastuvõtuaeg kokku leppida. Kui broneerijad ei ole oma hilisemast tulekust ette teatanud ega ole kella 18.00-st kohale tulnud, on perenaisel õigus broneering tühistada.
Väljaregistreerimine kella 12.00- ks.
12.00- 15.00-ni- lõppkoristusaeg perenaisele (eelnevalt on külastajad enne lahkumist maja enese järelt koristanud). Kes koristada ei viitsi, maksab koristamise eest 10 €.
Telkijaid me vastu võtta kahjuks ei saa.

Kui teie plaanides on toimunud muudatusi ja te ei saa broneeritud ajal tulla, palun kindlasti anda sellest teada.

*************************************************************************************************************************

Lisatingimused:

Broneerimisel on ettemaks 50 % majutuse kogumaksumusest, ainult ühepäevastel broneeringutel tasuda ettemaksuna kogu summa. (panga ülekande jaoks vajalikud andmed leiate meie broneeringu leheküljelt). Tagastame broneeringu ettemaksust 50%, kui teatate oma  broneeringu tühistamisest vähemalt 20 päeva enne majutuse algust. Broneeringu ettemaks palun maksta 3 ööpäeva jooksul eelbroneeringu tegemisest (täna, homme, ülehomme). Teie broneering on kinnitatud siis, kui teie ettemaks meie arvele on laekunud. Kui olete ülekande ära teinud, andke ka meile sellest kindlasti teada.

Majutuse kogumaksumuse ülejäänud summa maksmine toimub sularahas kogu broneeritud aja eest korraga, kui broneerijad on kohale jõudnud (vastavalt broneeritud ööpäevade arvule, nii et palun väga täpselt broneerida päevade arv)! Ei ole nii, et broneerime nädalaks, aga kohale jõudes maksame esialgu ainult ühe päeva eest, et vaadata, kas ikka meeldib siin... Või kohale jõudes ütleme, et meie plaanides on toimunud muutused, nelja ööpäeva asemel soovime vaid 3 ööpäeva kohal olla. Sellest tuleks vähemalt 20 päeva ette teatada, siis saame anda meie puhkemaja selleks päevaks mõnele teisele soovijale.

1-päevaseid broneeringuid võtame vastu alles 1 nädal enne soovitavat broneeringu aega.

Majutuse hind sisaldab voodipesu ja rätikuid (šampoon ja dušigeel peab endil kaasas olema) , samuti on hinna sees puud grillimiseks ja sauna kütmiseks.
Maja palume peale kasutust üle anda sama puhtalt kui see Teile anti. O
ma mustad toidunõud on vaja ikka endil ära pesta ja oma juuksekarvad duššialuselt kokku korjata! Lemmikloom, kes pahandust ei tee, on küll lubatud, aga koerakarvad vaipadelt ja hunnikud õues tuleb iseendil hoolsalt kokku korjata!
Välisjalatsites palume majja mitte siseneda.
Prügi ja muud olmejäätmed palume külastajatel panna prügikonteinerisse, tühi taara vastavatesse tünnidesse.
Kirved ja kärud palume viia oma esialgsesse kohta.
Kui olete mööbli ringi paigutanud, palume see asetada tagasi oma esialgsele kohale.
Majades palume mitte suitsetada. Seda tegevust saab edukalt ka värske õhu käes teha.
Vähe vaiksemalt palume puhata alates kella 23.00.
Suitsuahju kasutamiseks pöörduge perenaise poole.

Kontakt

Tänava talu

Asuka küla
Saaremaa vald
Saaremaa maakond
Eesti
94257